Petrklíč   >   Pytania

Pytania

Miejsce na najczęściej zadawane pytania. Jeśli masz inne ... pytaj!

Dlaczego są ubrania tak drogie?

Jednym z głównych powodów, dla których może się wydawać, że nasze produkty są droższe, jest to, że sprzedajemy produkty czeskie. Naszymi dostawcami są jedynie firmy czeskie. W czasie, kiedy w Polsce największa ilość produktów jest z Chin, Tajwanu i Bangladeszu, jesteśmy dumni, że w ten sposób wspieramy czeską gospodarkę. Cena jest następnie odzwierciedleniem siły roboczej, która jest w Europie znacznie droższa niż w krajach trzeciego świata, w których pracują zwłaszcza dzieci.
Następnym powodem wyższych cen jest niewątpliwie wyższa jakość przygotowania, możliwość reklamacji lub zwrotu.

Jaka jest długość ubrań - długie / krótkie?

Każdy produkt jest zawsze opisany, długość zależy od stylu i charakteru odzieży. Długość zależy także od konkretnego rozmiaru produktu. W większości przypadków długość jest zgodna z proporcją rozmiarów. Produkty, gdzie oferujemy 2 lub 3 długości, są zawsze oznaczone w katalogu:

Niektóre ubrania może klient mieć długie zupełnie według siebie, tzn. wybrać sobie własną długość nogawek i rękawow itd. Opcja ta jest dostępna za dodatkową opłatę w wysokości 10% ceny modelu. Modele z regulacją długości są w katalogu oznaczone:

Czy mogę zamówić katalog i ile on kosztuje?

Wysyłamy katalog darmowo. Wystarczy skontaktować się z nami e-mailem, telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Ale najszybciej katalogmożna uzyskać wypełniając formularz zamówienia w internecie.

Posiada maxana.pl sklepy?

Jedyny sklep jest w Republice Czeskiej, w Frydek-Mistek, ul. Miru 2065. Godziny otwarcia są od poniedziałku do piątku (8:00 do 17:00).

Jest możliwość zwrotu lub wymiany towaru?

Zakupy u nas są bezryzykowe. Towar, który nie będzie dla Ciebie wygodny, jest możliwe w ciągu jednego miesiąca zwrócić lub wymienić za inny. Wymienione towary dostarczamy bezpłatnie.
Szczegółowe informacje dotyczące zwrotu towaru lub wymiany są na papierze, który znajduje się wewnątrz każdego produktu lub TUTAJ .

W razie dalszych pytań prosimy o kontakt z działem obsługi klienta - E-mail: info@maxana.pl

Newsletter

Nie zapomnij zapisać się do newslettera - tutaj i będziemy informować Cię przez e-mail o nowościach w naszej ofercie, rabatach i promocjach. Bądź na bieżąco!

Promocja tygodnia